Pełna integracja poszczególnych instalacji budynkowych, niezawodność, funkcjonalność oraz łatwość rozbudowy to oczekiwania i wymagania stawiane nowoczesnym instalacją automatyki obiektowej. Oczekiwania i standardy które w roku 2007 do branży automatyki wprowadził System KOHER. Oparte o implementację nowych technologii rozwiązanie połączone z filozofią modułowego wydzielenia funkcji poszczególnych systemów z możliwością konwergencji poszczególnych instalacji pozwoliło na opracowanie do dziś obowiązujących standardów w projektowaniu i montażu nowoczesnych instalacji Inteligentnego Domu czy Inteligentnego Obiektu.

 

 

technologia_wireingtechnologia_btstechnologia_bmstechnologia_multiroom

 

 

KOHER Wiring – nowe spojrzenie dotyczące wykonywania nowoczesnych instalacji obiektowych.

 

 

 

KOHER BTS – informacje dotyczące sterowania poszczególnych urządzeń i systemów realizowane na poziomie sprzętowym

 

  KOHER BMS – zagadnienia dotyczące integracji różnych systemów poprzez wspólną platformę programową w celu wizualizacji procesów zachodzących w budynku.    KOHER Multiroom -

 

  To dzięki połączeniu poszczególnych technologii w jedną spójną platformę integracyjną rozwiązanie KOHER oferuje wyjątkowo nowoczesne funkcje sterowania automatyką budynkową ze szczególnym uwzględnieniem wysokospecjalizowanych algorytmów logicznych umożliwiających kontrolowanie poszczególnych instalacji i systemów.  

 

 
© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia