Moduły na szynę T35

 

  Sterownik S1M32R0504-IP  

 

 

Sterownik S1M32R0504-IP to główny element wydzielonego bloku systemu automatyki i kontroli dostępu technologii KOHER przeznaczony do budowy systemów sterowania. Urządzenie posiada własny układ przetwarzania danych z pamięcią programu oraz odpowiedzialne jest za nadzorowanie pracy modułów rozszerzenia przyłączonych do magistrali komunikacyjnej KOHER-BUS.

Sterownik wyposażony został w porty układu wejściowego i elementu wykonawczego oraz magistralę komunikacji międzymodułowej przeznaczoną do nadzorowania wszystkich systemowych paneli sterowania i modułów rozszerzenia I/O.

     

 

 

 

W pododstawowej wersji sterownik umożliwia nadzorowanie i komunikację z 32-a modułami rozszerzenia technologii KOHER do których można zaliczyć:

  • moduły rozszerzenia I/O DIN do zabudowy w rozdzielniach elektrycznych,
  • moduły rozszerzenia I/O C-BOX do zabudowy w puszkach podtynkowych,
  • panele sensorowe,
  • ekrany dotykowe TouchScreen,
  • czytniki kontrtoli dostepu,

 

 

 

 

 

   koher_binder  

 

Konfiguracja Sterownika

 

Konfiguracja sterownika realizowana jest przy pomocy dedykowanego oprogramowania KOHER BINDER po wcześniejszym zainstalowaniu platformy programowej na lokalnym komputerze instalatora systemu.


Dzięki odpowiedniej budowie oprogramowania konfiguracyjnego - programowanie systemu bezpieczeństwa i automatyki jeszcze nigdy nie było tak proste.  Wykorzystanie interfejsu platformy okienkowej, umożliw szybkie i efektywne tworzenie relacji pomiędzy wszystkimi wejściami i wyjściami poszczególnych modułów zainstalowanych w systemie z uwzględnieniem skomplikowanych i indywidualnych warunków logicznych

 

 

 

 

  Schemat podłączenia sygnałów do wejści i wyjść modułu  

 

     

 

  Karta katalogowa urządzenia  

 

  Powrót do listy urządzeń  

 

 

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia