Warunki współpracy

 

 

 

Informacje ogólne:

W zależności od rodzaju Klientów i ich potrzeb współpraca z Firmą KOHER S.A. może odbywać się na kilku płaszczyznach. Inwestorom indywidualnym oraz instytucjonalnym oferujemy pomoc w wyborze najlepszego dla siebie rozwiązania Inteligentnego domu lub Inteligentnego budynku. Współpraca z Klientami indywidualnymi obejmuje pełem zakres usług: od doradztwa, poprzez projekt instalacji i następnie jej wykonanie przez autoryzowanego Instalatora, uruchomienie oraz późniejszy serwis.

 

Zupełnie inny zakres współpracy proponujemy Instalatorom lub projektantom. W tym przypadku są to szkolenia autoryzacyjne oraz programy partnerskie, a także ciągła współpraca polegająca np. na podnoszeniu kwalifikacji. Współpraca z Instalatorami polega również na realizacji dostaw poszczególnych produktów.

 

Z uwagi na zaawansowaną technologię wykorzystywaną w produktach KOHER oraz duże możliwości integracji Systemu KOHER z innymi systemami i instalacjami montowanymi w obiektach, ich sprzedaż realizowana jest tylko do autoryzowanych partnerów handlowych. Przedstawione poniżej warunki współpracy handlowej stanowią wiążącą część każdej zawartej z KOHER S.A. umowy kupna-sprzedaży i traktowane są jako znane, o ile pisemnie nie uzgodniono inaczej.

 

Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia współpracy handlowej z KOHER S.A. oprócz uczestnictwa w szkoleniu autoryzującym jest także dostarczenie następujących dokumentów:
* kopii wpisu do rejestru handlowego lub zaświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej
* kopii dokumentu nadania numeru NIP i numeru statystycznego REGON

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą Firmą prosimy o kontakt z nami

Informacje dodatkowe

W celu ochrony marki oraz dla zapewnienia odpowiednich usług doradczych KOHER tworzy zamknięty system dystrybucji wyłącznie z wyspecjalizowanymi sprzedawcami i instalatorami gwarantującymi odpowiedni poziom wsparcia technicznego i obsługi Klienta. Zastrzega się, że w urządzenia wchodzące w skład Systemu KOHER nie mogą być zaopatrywane sklepy wielkopowierzchniowe, a także handlowcy prowadzący bezpośrednią sprzedaż np. internetową.
 

 

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia