Moduł na szyne T35

 

  Moduł DALI-64/16
 

 

 

Moduł rozszerzenia DALI-64/16 jest uniwersalnym podzespołem systemu automatyki KOHER umożliwiającym rozszerzenie funkcjonalności modułu logicznego L1M32 lub sterownika obiektowego L1M32R0504 o integrację systemu automatyki KOHER z oprawami oświetleniowymi wyposażonymi w stateczniki DALI. 

 

W celu zapewnienia dużej uniwersaloności urzdzenie wyposażone zostało W jeden port komunikacyjny standardu DALI umożliwiajacy bezpośrednie podłączenie do systemu automatyki KOHER źródeł światła wyposażonych w stateczniki DALI z przydzieleniem poszczególnych adresów do 16 grup sterowania. 

 

   KOHER_DALI  

 

   

Zasoby:

  • 1 port komunikacyjny standardu DALI
  • ilość obsługiwanych statczników DALI - 64 oprawy
  • ilość grup sterowania - 16
  • port komunikacji z peryferiami systemowymi 2xRJ45
  • port magistrali międzymodułowej
  • przycisk rejestracji modułu

 

 

 

 

Moduł zarządzany jest przez magistralę KOHER-BUS oraz pozwala na komunikację z 64 oprawami, które można przyporządkować do 16 grup sterowania. Rozwiązanie znakomicie spełnia swoje funkcje jako element rozbudowy infrastruktury zarządzania oświetleniem zarówno w małych obiektach jak również dużych kompleksach zlokalizowanych na rozległym obszarze.

 

Konfiguracja sterownika realizowana jest z poziomu programu KOHER Binder umożliwiającego przypisanie odpowiednich scenariuszy oświetlenia za pomocą interfejsu okienkowego bez znajomości skomplikowanych języków programowania.

 

 

  DALI-64/16  

 

 

  Schemat podłączenia sygnałów do wejści i wyjść modułu  

 

  DALI-64/16  

 

 

  Karta katalogowa urządzenia  

 

  Powrót do listy urządzeń  

 

 

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia