Odrobiną luksusu zawartą w pakiecie,                                                               

                                                             uruchamiamy niewyczerpalne pokłady wyobraźni...

 

 

   

Spokój na odległość

 

Współczesny hotel nie jest już tylko obiektem klasycznego wypoczynku. Współczesny hotel to aktywna przestrzeń oraz innowacyjne technologie dla relaksu, komfortu i wygody. 

Zarządzanie ogrzewaniem, klimatyzacją, dostępem do pomieszczeń to nie tylko komfort administrowania infrastrukturą, ale również wymierne oszczędności finansowe.Optymalne planowanie zwiększa efektywność pracowników, a właściwe wykorzystanie infrastruktury minimalizuje koszty. 

Zarządzanie obiektem gastronomicznym, hotelem czy SPA to wielkie logistyczne wyzwanie. Dlatego właśnie powstał KOHER Horeca – linia produktów inteligentnych instalacji stworzona do zarządzania budynkami branży hotelarskiej, gastronomicznej i SPA.

 

 

 

Komfort czyli oszczędność

Ideą, która towarzyszyła nam przy tworzeniu oferty KOHER Horeca była nie tylko wygoda i komfort zarządzania obiektem. Inteligentne instalacje zastosowane w powyższych branżach dają konkretne, wymierne oszczędności finansowe. To, co dotychczas wykonywano ręcznie, teraz zdalnie wykonują inteligentne instalacje. 

 

Zaskakująca gościnność

Zarządzanie ogrzewaniem, klimatyzacją, systemem alarmowym, roletami – teraz to wszystko odbywa się za pomocą panelu dotykowego bądź monitora komputera umieszczonego w dowolnym miejscu budynku. Zanim hotelowi goście dotrą do swojego pokoju, pracownik obsługujący panel może zdalnie zapalić światło, włączyć muzykę, zasłonić lub odsłonić rolety, przewietrzyć pokój i ustawić temperaturę optymalną przy aktualnej aurze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technologia  wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa

W tej perspektywie zajmowanie się bezpieczeństwem budynku, stanem instalacji, kontrolądostępu, czujnikami ruchu czy dymu musi być pod stałym nadzorem, gdyż zapewniabezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie każdego hotelu.


KOHER Horeca wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa i kontroli dostępu. Funkcje logiczne i informatyczne algorytmy zapewniają najwyższy standard zarządzania hotelem. Komfortowy nadzór nad bezpieczeństwem gości zapewnia dedykowany czytnik kart zbliżeniowych, stosowany do nadzoru przejść w systemach kontroli dostępu oraz załączania stref dozorowych. Dwa czasy odczytu do tego cztery swobodnie programowane diody sygnalizacyjne dające informację o stanie systemu to pewność, spokój i bezpieczeństwo.

 

 

 

 

Horeca w trudnych warunkach

 

System inteligentnych instalacji Horeca dla branży gastronomicznej, hotelarskiej i SPA przewiduje pracę w tak trudnych warunkach jak sauny, kuchnie, baseny i wiele innych. System zabezpieczeń, niskie napięcie paneli dotykowych, odporność na temperaturę i wilgotność powietrza – to wszystko sprawia, iż Horeca może być zastosowana w absolutnie każdym obiekcie i pomieszczeniu, bez względu na warunki w nim panujące.

 

 

             

 

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia