Moduł A0100/0-10V

 

 

 

Moduł A0100/0-10 jest podzespołem automatyki systemu KOHER montowany w obudowie typ CBOX, przeznaczonej do zabudowy podtynkowej w puszkach elektroinstalacyjnych.

Moduł A0100/0-10 jest wyposażony w analogowe wyjście napięciowe o   zakresie strefowania od 0V do 10 V które umożliwia sterowanie zarówno oprawami oświetleniowymi wyposażonymi w stateczniki HFR ( z balastem elektronicznym ), jak i również oświetleniem LED RGB wyposażonym w wewnętrzny układ odpowiadający za zmianę  koloru.

Sam moduł nie jest urządzeniem wykonawczym , gdyż wyjście nie jest przystosowane  do przenoszenia obciążenia a jedynie do sterowania .

Moduł A0100/0-10 pozwala wysterować wszelkie urządzenia, w których realizowane funkcje uzależnione są  od wartości wejściowego napięcia sterującego ( w tym również urządzenia przemysłowe)

Specjalna obudowa modułu ułatwia jego montaż zarówno w podtynkowych puszkach elektroinstalacyjnych jak i przy samych urządzeniach, z którymi współpracuje. Rozwiązanie to pozwala na bardzo łatwą rozbudowę inteligentnego budynku, zwłaszcza tam, gdzie nie mamy możliwości stosowania modułów na szynę TH-35. Opcjonalnie moduł można wyposażyć w elektroniczny czujnik temperatury, rozszerzając tym samym możliwości systemu sterowania ogrzewaniem.

Moduł A0100/0-10 zasilany jest z transformatora prądu zmiennego, co zdecydowanie ułatwia stosowanie urządzenia w znacznych odległościach od obiektu i źródła zasilania. Alternatywnie moduł można zasilić z zasilacza stabilizowanego 12V lub magistrali KOHER Bus 

     
         

 

     

 

Najważniejsze cechy

 

- 1 wyjście analogowe 0-10V

 

- specyjalna obudowa modułowa ułatwia jego montaż zarówno w                   podtynkowych   puszkach elektroinstalacyjnych  jak i przy samych urządzeniach   z którymi współpracuje

 

- możliwość wyposażenia w elektroniczny czujnik temperatury

 

- dioda LED sygnalizująca stan pracy urządzenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizowane funkcje:

 

Regulacja natężenia oświetlenia LED -

 

sterowanie urządzeń zależnie od wartości wejściowego napięcia sterującego -


 

     Moduł A0100/0-10V  - zdjęcia

   
     
             Specyfikacja techniczna    

 

 

 

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia