KOHER jest dynamicznie rozwijającą się Spółką, działającą w branży produkcji i usług. Zapewnia profesjonalne doradztwo, spełnienie wymogów normatywnych, nadzór nad dostarczaniem urządzeń, których jest producentem. Dzięki własnej linii produktów jest w stanie zapewnić swoim Klientom optymalne rozwiązania, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i kosztowym oraz długookresowe wsparcie  dla projektantów i instalatorów.

Premiera technologii KOHER miała miejsce w 2004 roku podczas Targów SECUREX w Poznaniu. Idea wsparcia na etapie doboru rozwiązań, projektowania i wykonawstwa instalacji, szkoleń autoryzacyjnych niezbędnych do budowy zintegrowanych systemów bezpieczeństwa i automatyki obiektów zyskała już wtedy duże zainteresowanie. Proponowane rozwiązania to zawsze efekt analiz rynku wspartych o nowoczesną technologię. Spółka stale analizuje potrzeby instalatorów i partnerów handlowych, opracowując i wdrażając nowe rozwiązania techniczne, spełniając tym samym obecne i przyszłe oczekiwania użytkowników.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początki działalności sięgają 1992 roku kiedy to powstała Firma OMEGA ALARMS zajmująca się monitoringiem systemów alarmowych oraz projektowaniem i montażem systemów zabezpieczeń i automatyki obiektów. Mając na uwadze stały rozwój firmy oraz jej przyszłość, Zarząd  w 2003 roku podjął decyzję o rozszerzeniu działalności o produkcję urządzeń i oprogramowanie dla budowy zintegrowanych systemów zabezpieczeń i automatyki obiektowej. Inwestując własne środki,  wiedzę i doświadczenie  zespołu inżynierów stworzył od podstaw  pozbawiony ograniczeń w spotykanych dotychczas rozwiązaniach - system, który umożliwił budowę zintegrowanych instalacji z możliwością rekonfiguracji i rozbudowy na każdym z etapów użytkowania obiektu.

 

W związku  z tak dynamicznym rozwojem marki oraz koniecznością jasnej identyfikacji tworzonej technologii pod koniec  2009 roku,  Zarząd podjął decyzję o przekształceniu formy prawnej i zmianie dotychczasowej nazwy na  KOHER Sp. z o.o. W  listopadzie 2011 roku Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII  Wydział Gospodarczy KRS zarejestrował przekształcenie spółki KOHER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dębicy w Spółkę Akcyjną.

 

 

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia