Touch Screen 10"  

 

 

Wygodny w użyciu i nowoczesny panel dotykowy Touch Screen 10’’ jest urządzeniem wizualizującym i równocześnie sterującym wszystkim funkcjami Inteligentnego budynku .

Wysokiej jakości  kolorowy ekran dotykowy  LCD TFT o przekątnej 10.1”, oraz przyjazna nawigacja programu sprawia, że korzystanie z niego jest proste i w pełni intuicyjne. Wielofunkcyjny interfejs użytkownika  zastosowany w Touch Screen'ie 10'' pozwala w pełni zwizualizować systemy  bezpieczeństwa i automatyki obiektowej na dotykowych ekranach, w oparciu o spójny interfejs graficzny.

  modul_r0908  

 

     

 

Najważniejsze cechy

 

- Zawansowany technologicznie panel z ekranem dotykowym Touch Screen 10’’ to idealne narzędzie do graficznej wizualizacji    stanu obiektu oraz centralnego zarządzania systemem Inteligentnego  Budynku.

 

- Panel ten dedykowany jest do współpracy z serwerem BMS/HMS , co zapewnia pełną integrację z systemem automatyki   KOHER.

 

- Graficzny interfejs użytkownika umożliwia kompleksowe monitorowanie wielu czynników wewnętrznych i zewnętrznych związanych z funkcjonowaniem obiektu. Natomiast precyzyjna matryca dotykowa pozwala w naturalny i wygodny sposób zarządzać całym obiektem z jednego miejsca.

 

- Jednoczesny dostęp do wielu czujników temperatury i oświetlenia pozwala łatwo sprawdzić a zarazem porównać warunki panujące w konkretnych pomieszczeniach oraz na zewnątrz obiektu.

 

- Multimedialne funkcje panelu  -TouchScreen 10.” oraz stałe podłączenie do Internetu dają pełną swobodę słuchania ulubionej muzyki zarówno z sieci internetowej (poprzez internetowe stacje radiowe) jak i z własnych plików mp3.

 

- Intuicyjny interfejs administracyjny oprócz typowych funkcji zarządzania multimediami (plikami mp3, stacjami radiowymi) pozwala również na podłożenie dowolnej wizualizacji obiektu (zdjęcia, rysunki, rendery) jako tła konkretnych funkcji, dzięki czemu można dowolnie kształtować wygląd i funkcjonalność menu.

 

 

 

 

 

Realizowane funkcje  

   

    

Wizualizowanie stanu Inteligentnego domu  -  

Możliwość zmiany wszystkich ustawień Inteligentnego domu – zarówno globalnie jak i dla poszczególnych pomieszczeń/stref  -  

Przy połączeniu z Internetem wyświetlanie nagłówków wiadomości e-mail przychodzących na wskazaną skrzynkę pocztową  -  

Serwer plików .mp3  -  

 

 
     

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia