Moduł P0002  

 

 

Moduł P0002 jest podzespołem automatyki systemu KOHER montowany w obudowie typu CBOX, przeznaczonej do zabudowy podtynkowej w puszkach elektroinstalacyjnych.

 

Moduł P0002 został wyposażony w dwa wejścia parametryczne rozróżniające stany: zwarcie, rozwarcie oraz stany pośrednie (typowe dla lini alarmowych), dzięki czemu możemy wejścia wykorzystać do podłączenia urządzeń wyposażonych w styki bezpotencjałowe np.: włączniki ścienne, czujniki alarmowe, itp. Dodatkowe wyjście niskoprądowe o obciążalności 500mA przeznaczone jest do zasilania urządzeń peryferyjnych, zwłaszcza tam, gdzie nie mamy możliwości stosowania modułów na szynę TH-35.

 

Specjalna obudowa modułu ułatwia jego montaż zarówno w podtynkowych puszkach elektroinstalacyjnych jak i przy samych urządzeniach, z którymi współpracuje. Rozwiązanie to pozwala na bardzo łatwą rozbudowę inteligentnego budynku, zwłaszcza tam, gdzie nie mamy możliwości stosowania modułów na szynę TH-35. Opcjonalnie moduł można wyposażyć w elektroniczny czujnik temperatury, rozszerzając tym samym możliwości systemu sterowania ogrzewaniem.

 

Moduł P0002 zasilany jest z transformatora prądu zmiennego, co zdecydowanie ułatwia stosowanie urządzenia w znacznych odległościach od obiektu i źródła zasilania. Alternatywnie moduł można zasilić z zasilacza stabilizowanego 12V lub magistrali KOHER Bus.

     
         

 

     

 

Najważniejsze cechy

 

- 2 wejść parametrycznych

 

- posiada dodatkowe wyjście niskoprądowe oobciążalności 500mA

 

- specyjalna obudowa modułowa ułatwia jego montaż zarówno w podtynkowych   puszkach elektroinstalacyjnych  jak i przy samych urządzeniach z  którymi     współpracuje

 

- możliwość wyposażenia w elektroniczny czujnik temperatury

 

- dioda LED sygnalizująca stan pracy urządzenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizowane funkcje:

 

Adaptacja  tradycyjnych łączników -

 

Dwa wejścia parametryczne do podłączenia włączniki ścienne ,czujniki alarmowe -

 

Zasilanie czujników np. PIR -

 

             Moduł P0002 - zdjęcia

   
     
             Specyfikacja techniczna    

 

 

 

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia