Moduł H  

 

 

Moduł H jest podzespołem automatyki systemu KOHER wyposażonym w elektroniczną sondę pomiaru temperatury. Moduł montowany jest w obudowie typu CBOX do zabudowy podtynkowej w puszkach elektroinstalacyjnych.

Zastosowanie cyfrowej sondy zapewnia niezawodny i bezbłędny pomiar tamperatury. Dzięki temu układ sprawdza się w typowych rozwiązaniach zarówno domowych jak i biurowych oraz wszędzie tam gdzie pomiar temperatury jest czynnikiem decydującym dla prawidłowego funkcjonowania inteligentnej instalacji (systemu HVACR, sauny, itp.).Specjalna obudowa modułu ułatwia jego montaż zarówno w podtynkowych puszkach elektroinstalacyjnych jak również w dowolnyym miejscu instalacji.

Moduł zasilany jest z transformatora prądu zmiennego co zdecydowanie ułatawia stosowanie urządzenia w znacznych odległosciach od obiektu i źrodła zasilania. Alternatywnie moduł można zasilić z zasilacza stabilizowanego 12V lub magistrali KOHER Bus.

     
         

 

     

 

Najważniejsze cechy

 

 - wbudowana cyfrowa sonda pomiaru temperatury

 

 - specyjalna obudowa modułowa ułatwia jego montaż zarówno w podtynkowych puszkach elektroinstalacyjnych  jak i przy samych urządzeniach z którymi współpracuje

 

- dioda LED sygnalizująca stan pracy urządzenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizowane funkcje:

 

zastosowanie w typowych rozwiązaniach, zarówno domowych jak i biurowych -

  

wykorzystanie modułu w celu prawidłowego funkcjonowania instalacji w saunach (itp.)-

 

 

             Moduł H - zdjęcia

   
     
             Specyfikacja techniczna    

 

 

 

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia