Moduł A0001/0-10V  

 

 

Moduł A0001/0-10 jest specjalistycznym  podzespołem automatyki systemu KOHER wyposażonym w analogowe wejście niskonapięciowe przetwarzające sygnały z zakresu od 0V do 10V. Moduł montowany jest w obudowie typu CBOX do zabudowy podtynkowej w puszkach elektroinstalacyjnych.

Wejście to pozwala na odbieranie i przekazywanie do systemu sygnałów z przemysłowych układów pomiarowych, które podają sygnały w postaci napięcia z zakresu 0-10V. Pomiar zostaje przetworzony i przekazany dalej przez magistralę KOHER Bus do modułów wykonawczych. Dzięki swej wszechstronności układ możemy stosować m.in.: do kontroli procesów technologicznych. Specjalna obudowa modułu ułatwia jego montaż zarówno w podtynkowych puszkach elektroinstalacyjnych jak i przy samych urządzeniach z którymi współpracuje. Opcjonalnie moduł można wyposażyć w elektroniczny czujnik  temperatury, rozszerzając tym samym możliwości systemu  sterowania ogrzewaniem.
     
         

 

     

Najważniejsze cechy

 

- 1 wejście analogowe 0-10V

 

- specyjalna obudowa modułowa ułatwia jego montaż zarówno w podtynkowych   puszkach elektroinstalacyjnych  jak i przy samych urządzeniach z którymi współpracuje

 

- możliwość wyposażenia w elektroniczny czujnik temperatury

 

- dioda LED sygnalizująca stan pracy urządzenia

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizowane funkcje:

  

Odbiór sygnałów z układów pomiarowych -

 

Kontrola procesów technologicznych -

   

 

             Moduł A0001/0-10V - zdjęcia

   
     
             Specyfikacja techniczna    

 

 

 

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia