Technologia KOHER

 

Technologia KOHER to nowoczesne i kompletne rozwiązanie magistralne umożliwiające budowę zintegrowanych systemów zarządzania i automatyki inteligentnych obiektów. System cechuje jasna i przejrzysta budowa, dowolna skalowalność oraz wysoka stabilność pracy.
 
    Czytaj więcej  

 

 

 

Okablowanie systemu automatyki budynku

 

Właściwe zaprojektowanie oraz wykonanie okablowania obiektu jest jedną z istotniejszych rzeczy z którą trzeba się zmierzyć na etapie planowania i wdrożenia aplikacji systemu inteligentnego budynku. To od decyzji które na etapie przedwstępnej analizy podejmiemy w głównej mierze zależeć będzie jakie funkcjonalności możliwe będą do zrealizowania.

 
    Czytaj więcej  

 

 

 

Budowa systemu

 

Topologia systemów automatyki KOHER podzielona została na dwa rozwiązania. Pierwsze przeznaczone dla małych instalacji obejmuje swym zakresem moduły rozszerzenia I/O jako układy wejściowo – wyjściowe komunikujące się przy pomocy bramki komunikacyjnej KOHER-IP w warstwie TCP/IP z zewnętrznymi procesorami logicznymi takim jak XP-3, XP-6, XP-8.

 
    Czytaj więcej  

 

 

Kolejność urządzeń na szynie T35

 

Budowę każdego wydzielonego bloku automatyki należy rozpocząć od instalacji urządzeń w ściśle określonej kolejności zachowując kierunek montażu od lewej do prawej strony.
 
    Czytaj więcej  

 

  Szablon do wykonania ikon dla panelu sensorowego (.cdr) COREL  
 

 

 

 

Pobierz

 

 

 

Program do konfigurowania systemu automatyki - KOHER BINDERv1.24 (73) 2019-05-30

 
 

 

 

 

Pobierz  

 

 

 

 

© 2002-2010 KOHER Sp. z o.o. projekt graficzny AON      CMS WaWMedia